Okap ELICA LANE WH/A/72 PRF0157394
Symbol: PRF0157394
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1633.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: PRF0157394
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1633.00
| Specyfikacja | |
| Model | Wbudowany |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Roczne zużycie energii | 68,9 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Szerokość produktu | 714 mm |
| Głębokość produktu | 283 mm |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 650 m³/h |
| Ciśnienie (Pa) | 405 |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 68 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Oświetlenie | 365 lx |
| Lampy | 7 W |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Szerokość | 760mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 380mm |