Odkurzacz Wet&Dry Taurus Homeland Hidrodry
Symbol: EST9480810L
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: EST9480810L
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1242.00
| Specyfikacja | |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 650ml |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Czas pracy (max) | 30 min. |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 550 ml |
| Moc silnika | 200 W |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 690mm |