Obudowa KRUX Palum
Symbol: KRXD008
Dostępność: 3 szt.
Cena: 453.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: KRXD008
Dostępność: 3 szt.
Cena: 453.00
| Specyfikacja | |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,1 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 20,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 39,5 cm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 453 mm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 2 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Szerokość | 512mm |
| Długość | 306mm |
| Wysokość | 533mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.