Obudowa ENDORFY Aquarius 8000 Flex
Symbol: EY2A022
Dostępność: 6 szt.
Cena: 673.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: EY2A022
Dostępność: 6 szt.
Cena: 673.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość PSU | 44 cm |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | E-ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI CEB |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Boczne okno | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,9 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 45 cm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
| Szerokość produktu | 497 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 570mm |