Obudowa Deepcool MATREXX 30
The Symbol: DP-MATX-MATREXX30
Availability: 30 units
Price: 204.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: DP-MATX-MATREXX30
Availability: 30 units
Price: 204.00
| Specyfikacja | |
| Boczne okno | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Układ | Mini Tower |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 3 |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,1 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 25 cm |
| Waga produktu | 3,62 kg |
| Głębokość produktu | 405,8 mm |
| Szerokość produktu | 193 mm |
| Wysokość produktu | 378,2 mm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Wysokość opakowania | 465 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,33 kg |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Maskownice do kabli | 1,48 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Górne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 425mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.