Obudowa DeepCool CH510 Mid Tower ATX
Symbol: R-CH510-BKNNE1-G-1
Dostępność: 2 szt.
Cena: 402.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: R-CH510-BKNNE1-G-1
Dostępność: 2 szt.
Cena: 402.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | ABS |
| Materiały | SPCC |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Model | PC |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Głębokość produktu | 435 mm |
| Wysokość produktu | 471 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Szerokość | 515mm |
| Długość | 505mm |
| Wysokość | 300mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.