Obudowa DeepCool CH270 WH (R-CH270-WHNDM0-G-1)
Symbol: R-CH270-WHNDM0-G-1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 408.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: R-CH270-WHNDM0-G-1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 408.00
| Specyfikacja | |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Układ | Midi Tower |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 6 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32 cm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 486 mm |
| Głębokość produktu | 296 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | USB 3.0x 2 * |
| Przycisk reset | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Gniazdo USB typu C na przednim panelu | Tak |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 540mm |
| Wysokość | 300mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.