Obudowa Corsair FRAME 4500X LX-R RGB Tempered Glass Mid-Tower, Black
Symbol: CC-9011316-WW
Dostępność: 4 szt.
Cena: 920.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: CC-9011316-WW
Dostępność: 4 szt.
Cena: 920.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość PSU | 25 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 556 mm |
| Głębokość produktu | 542 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory górne | 2x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory dolne | 1x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 2x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 360 mm |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 330mm |