ORIJEN Regional Red 6kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 464.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 464.00
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 6 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 100mm |