ORIJEN Puppy 6kg
Dostępność: 19 szt.
Cena: 338.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 338.00
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Waga produktu | 6 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek pupila | Junior |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Ryba |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 515mm |