ORIJEN Original 2kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, produkt NOWY.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 131.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, produkt NOWY.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 131.00
| Specyfikacja | |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 2 kg |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Ryba |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Kurczak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Popiół surowy | 8% |
| Fosfor | 1,1% |
| Zawartość selenu | 1,1 mg/kg |
| Sód | 0,4% |
| Zawartość żelaza | 150 mg/kg |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 40 mg/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 26,3 mg/kg |
| Białko | 38% |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 26 mg/kg |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 3,6 mg/kg |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 280 mg/kg |
| Zawartość jodu | 2 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 15 mg/kg |
| Zawartość witaminy B6 | 24 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Zawartość manganu | 13 mg/kg |
| Zawartość cynku | 130 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,9% |
| Zawartość magnezu | 0,12% |
| Włókna surowe | 5% |
| Wapń | 1,4% |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 250mm |