Nóż do chleba
Symbol: 22531
Dostępność: 2 szt.
Cena: 103.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 22531
Dostępność: 2 szt.
Cena: 103.00
| Specyfikacja | |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Dopuszczalna temperatura wody | 70 °C |
| Typ ostrza | Ząbkowane |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Typ noża | Nóż do chleba |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Długość uchwytu | 200 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie używać, jeśli produkt jest uszkodzony.
• Regularnie myj i utrzymuj produkt w higienicznym stanie.