Niski taboret kąpielowy - podnóżek do wanny
Symbol: RF-823
Dostępność: 7 szt.
Cena: 158.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: RF-823
Dostępność: 7 szt.
Cena: 158.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Plastik |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość siedziska (min.) | 20,5 cm |
| Głębokość siedziska | 22 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Maksymalna wysokość | 26,5 cm |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 125mm |
• Upewnij się, że taboret jest stabilny przed użyciem.
• Przed użyciem sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony.
• Regularnie sprawdzaj stan śrub i połączeń.