Nerka Deuter Belt I midnight
Symbol: 390012130030
Dostępność: 6 szt.
Cena: 128.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 390012130030
Dostępność: 6 szt.
Cena: 128.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Ripstop |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Regulacja pasów | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Objętość | 1,5 l |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Szerokość | 206mm |
| Długość | 54mm |
| Wysokość | 240mm |
• Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców.
• Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
• Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości.