Nebulizator Omron C101 ESSENTIAL NE-C101-E
Symbol: NE-C101-E
Dostępność: 8 szt.
Cena: 212.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: NE-C101-E
Dostępność: 8 szt.
Cena: 212.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Wbudowany uchwyt | Nie |
| Rozmiar cząsteczki | 2,6 µm |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 85% |
| Zdolność nebulizacji | 0,35 ml/min |
| Technologia nebulizatora | Mesh nebuliser |
| Rodzaj produktu | Blat |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Głębokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 1,05 kg |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Ustnik | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Trąbka w zestawie | Tak |
| Maska dla dzieci | Tak |
| Maska dla dorosłych | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 175mm |